Novinky

Doplnili jsme náš online obchod o první díla Kahovcové, Hüttnerové, F. R. Čecha či Jana Saudka a K. Kodeta

18.01.2015 14:46
Právě jsme doplnili nás online obchůdek o první litografie, rámované xerografie či originály z per zvučných jmen. Na dalším doplnění pracujeme, tak neváhejte a prozkoumejte co jsme připravili...
Celý článek

Výstava Sylvy Prchlíkové prodloužena

12.01.2015 19:06
Výstava Sylvy Prchlíkové kvůli velkému zájmu prodloužena do 6. 2. Sylva Prchlíková – Obrazy a keramika - reprezentativní výstava severočeské naivní malířky a keramičky, která okouzlí i Vás.  
Celý článek

Právě pro Vás připravujeme plán výstav na rok 2015.

04.01.2015 23:02
V lednu si budete moci prohlédnout veselou výstavu obrazů i keramiky Sylvy Prchlíkové, která je prodloužena z prosince. V pátek 6.2. v 19 hodin bude slavnostně zahájena vernisáží výstava fotografií Sigfrieda Neumaiera...
Celý článek
<< 34 | 35 | 36 | 37 | 38 >>

Vítejte na našem webu nazvaném Brána do jiných světů. Najdete zde podrobnější informace o probíhajících výstavách, trvalých expozicích, autorech, také nabídku obrazů a grafik vybraných výtvarníků včetně online nabídky i další aktuální informace. Budeme Vám vděčni za Vaše podněty, postřehy, nápady, jak web i nabídku galerie vylepšit. 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Co říkají zákazníci:

"Ráda bych Vám poděkovala za rychlé vyřízení objednávky. Obrázek přišel v perfektním stavu a díky tomu, že jste vyhověl mému přání a obrázek zaslal na poštu, podařilo se mi jej nepozorovaně doručit domů, takže dárek to bude překvapivý a určitě příjemný. Přesně tahle litografie se totiž na poslední výstavě Ivy Hüttnerové v Praze manželovi moc líbila.
Ještě jednou Vám děkuji a ať se daří Vaší galerii:-)."

 - Milena, Praha