Novinky

Blogujeme - co je vlastně keramika?

16.03.2015 14:34
Připravili jsme si pro Vás stručného průvodce keramikou. Najdete v našich dvou příspěvcích informace o různých typech těchto výrobků. Mrkněte do sekce Blog a začtěte se s námi :)  Více na našem Blogu.
Celý článek

Nová díla v galerii od Ivy H., F. R. Čecha či Vladimíra Šavla mladšího

25.02.2015 17:30
Doplnili jsme nové litografie od Ivy Hüttnerové a nové rámované umělecké tisky od F. R. Čecha a nové rámované litografie - veduty s nejzajímavějšími místy Úštěka od akademického malíře Vladimíra Šavla mladšího - kostel...
Celý článek

Díla Jiřího Trnky v Galerii U brány

18.02.2015 15:33
Rozšířili jsme nabídku reprodukcí, knížek a suvenýrů fenomenálního výtvarníka, loutkáře i filmaře Jiřího Trnky a jeho dcery ak. malířky Kláry Trnkové. V roce 2013 jsme tomuto autorovi uspořádali ve spolupráci s...
Celý článek
<< 27 | 28 | 29 | 30 | 31 >>

Vítejte na našem webu nazvaném Brána do jiných světů. Najdete zde podrobnější informace o probíhajících výstavách, trvalých expozicích, autorech, také nabídku obrazů a grafik vybraných výtvarníků včetně online nabídky i další aktuální informace. Budeme Vám vděčni za Vaše podněty, postřehy, nápady, jak web i nabídku galerie vylepšit. 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Co říkají zákazníci:

"Ráda bych Vám poděkovala za rychlé vyřízení objednávky. Obrázek přišel v perfektním stavu a díky tomu, že jste vyhověl mému přání a obrázek zaslal na poštu, podařilo se mi jej nepozorovaně doručit domů, takže dárek to bude překvapivý a určitě příjemný. Přesně tahle litografie se totiž na poslední výstavě Ivy Hüttnerové v Praze manželovi moc líbila.
Ještě jednou Vám děkuji a ať se daří Vaší galerii:-)."

 - Milena, Praha